Kokios komunikacijos reikia po pralaimėjimų? Opinio vadovo įžvalgos Delfi TV.

You are currently viewing Kokios komunikacijos reikia po pralaimėjimų? Opinio vadovo įžvalgos Delfi TV.

„Mes matome tipišką Ramūno Karbauskio elgseną viešai. Iš naujausių nuotraukų ir vaizdo medžiagos labai aiškiai matosi, kad Ramūnas Karbauskis dabar yra pavargęs. Iš raudonų akių ir pavargusio veido atrodo, kad prieš lemtingą posėdį naktis, ko gero, buvo bemiegė. Tačiau net ir po tokio pralaimėjimo jis imasi tos pačios taktikos – aš ieškosiu kaltų, ne sąjungininkų, o kaltų. Tokią taktiką mes matėme ir pastaruosius trejus metus. Jo elgesys ir turėjo įtakos jo naujausiems reitingams. Ne tik asmeniniams, bet ir valstiečių reitingams. Kokia jo pirmoji žinutė, išėjus iš posėdžio? Ieškosime kaltų, susitarimų nebus. Panašu, kad jis pasiruošęs viską sudeginti ir užkasti“, – tikino komunikacijos ekspertas Arūnas Armalis.

Plano B nebuvo

Anot A.Armalio, valstiečiai jau padarė ne vieną reikšmingą klaidą.

„Valstiečiai galvoja, kad jie labai raštingai sužaidė po praėjusio balsavimo dėl Pranckiečio ir rado teisinę landą. Matėsi iš Agnės Širinskienės triumfuojančios veido išraiškos, kad vis tik rastas būdas, kaip apžaisti dešiniuosius. Jie tiesiog netramdė džiugesio. Jie buvo vienareikšmiškai pasiruošę pergalei ir tai transliavo. Jie labai daug statė ant Pranckiečio atstatydinimo ir galvojo, kad tai išspręs labai daugelį problemų. Deja, kaip matėme, plano B vis tik nebuvo. Matome, kaip jie komunikuoja. Arūnas Armalis© DELFI / Josvydas Elinskas Stebint, kaip Pranckietis kovoja su kur kas didesnę galią turinčiu asmeniu, man panašu, kad jis turi gerą mentorių, ar kažką panašaus. Pastaruoju metu valstiečių viduje buvo išsakyta labai daug epitetų atskiriems ministrams, visai Vyriausybei, pačiam premjerui. Ten yra dar vienas karo židinys“, – DELFI kalbėjo komunikacijos ekspertas.


Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/po-skaudaus-pralaimejimo-karbauskis-iesko-kaltuju-kas-isdure-valdanciuosius-ir-primoke-pranckieti.d?id=82589835