Vilniaus mero komunikacinės klaidos reaguojant į A. Zuokienės provokaciją.

You are currently viewing Vilniaus mero komunikacinės klaidos reaguojant į A. Zuokienės provokaciją.

„Manau, kad Jonas Mekas supasi ant debesies su vyno taure ir ploja poniai Agnei. Kita vertus, džiaugsmas toje vietoje ir baigiasi“, – laidoje „DELFI diena“ Zuokų skandalą komentuoja žurnalistė Rita Miliūtė. Antrą dieną Agnės Zuokienės namuose rastų daiktų skandalas sulaukia ne tik žiniasklaidos, bet ir komunikacijos ekspertų dėmesio. Anot Arūno Armalio, savivaldybės vaidmuo šioje situacijoje labai svarbus, nes būtent ji pabandė visą informacinį srautą nuo vienos komunikacinės krizės perkelti į kitą. Deja, kaip pabrėžė ekspertas, savivaldybė pralaimėjo. 

Situacija atrodo juokingai 

Pasiteiravus, kaip Zuokų namuose rastų daiktų situaciją vertina R.Miliūtė, žurnalistė mano, kad visa tai atrodo juokingai, kita vertus, teisiniai dalykai juoko sukelia mažai. „Iš vienos pusės visa tai yra labai juokinga, kol nepradedi galvoti iš teisinės pusės, tai, ką kalbėjo Povilas Poderskis, skamba įdomiai. 

„Kažkas pasako, kad tai yra niekieno turtas, o savivaldybė tikina, kad tai galbūt yra jos turtas. Tada savivaldybė sako, kad viską išfotografuosime, paviešinsime, gal atsiras savininkai. Pagal tokią analogiją galima būtų pasakyti, kad kokie nors mano ar bet kurio kito žmogaus daiktai galbūt yra savivaldybės. Savivaldybė atvažiuos, su antstoliu viską užfiksuos, išsiveš ir tada ieškos, ar tie daiktai yra mūsų ar kieno kito. Tada situacija nebėra juokinga“, – DELFI sakė R.Miliūtė. 

Pralaimėjo savivaldybė 

Komunikacijos eksperto A.Armalio teigimu, pastarųjų dienų Zuokų daiktų skandale pralaimėjo savivaldybė. „Antrą dieną girdime savivaldybės pasiaiškinimus, kurie, mano nuomone, yra pasiteisinimai per prievartą dėl to, kad jie tarsi per prievartą buvo įsukti į įsibėgėjusį skyrybų procesą. Mes matėme, kad prieš kurį laiką apie skyrybas buvo pranešta kaip apie gandus, po to mes, lyg tyčia, pamatėme Agnės Zuokienės interviu, ir pagal scenarijų po savaitės, kai jau visi perskaitė tą tekstą, mes staiga gauname naujos informacijos pliūpsnį apie tai, kaip besiskiriančios šeimos namuose rasta apie 100 dėžių. Aš galbūt galėčiau savo sandėliuke pamiršti 3 ar 5 dėžes, bet ne 100 dėžių. (…) Deja, bet žiūrint iš komunikacinės pusės savivaldybė atrodo kaip pralaimėjusi“, – sakė A.Armalis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rita-miliute-jonas-mekas-supasi-ant-debesies-su-vyno-taure-ir-ploja-poniai-agnei.d?id=81885893