Mūsų įžvalgos: Ar pasiteisins S.Skvernelio pasirinkta taktika?

You are currently viewing Mūsų įžvalgos: Ar pasiteisins S.Skvernelio pasirinkta taktika?

Komunikacijos įmonės „Opinio.lt“ vadovas Arūnas Armalis LRT.lt sakė, kad rinkimų kampanijos pradžioje kandidatai startavo skirtingai – S.Skvernelis pasisakė itin griežtai ir aštriai. Tiesa, konkurencijos ir rimtesnio atsako, ko galbūt ir tikėjosi, nesulaukė.

Vis tik neatmetama, kad tokios taktikos premjeras laikysis iki pat rinkimų, nes tai labiausiai pritraukia dėmesį, o kartu gali labiau mobilizuoti rinkėjų ratą.

„Nemanau, kad aštriau reaguos pagrindiniai Sauliaus Skvernelio konkurentai – Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Net ir pastarosios reakcija į S.Skvernelio pareiškimą apie šeimas rodo, kad tai yra kito mąstymo, kultūros žmogus. Tik po to pirmą kartą mes sužinojome apie jos šeimos situaciją, būtent per reagavimą į S.Skvernelio pareiškimą. Manau, kad I.Šimonytei tai nebuvo lengvas žingsnis, ko gero, tai neapsiėjo be palaikymo iš šalies, tačiau, kad ir kaip ciniškai tai skambėtų, jai šis žingsnis rinkimų kampanijoje turėtų padėti“, – LRT.lt sakė A.Armalis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tokiu-rinkimu-nebuvo-jau-10-metu-bus-neskanu-grubu-ir-nekorektiska-56-1100714?copied

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tokiu-rinkimu-nebuvo-jau-10-metu-bus-neskanu-grubu-ir-nekorektiska-56-1100714